DJ-Forum.pl

Pełna wersja: Echo Dnia Kielce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poczytajcie wpisy na forum kieleckim.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Bulwersujące jest, że Gryglewicz kradnie tradycję innej organizacji.
Powołuje się na tradycję organizacji Mistrzostw od lat 80 a dj promotion powstało w 1995 roku hehe. Jak można sobie przypisywać czyjeś zasługi ???????? przez ostatnie lata tylko żerował na DMC i przyjeżdżał na gotowe. Jak robił bez DMC to też nie on robił tylko się podpinał np Radio Eska. Gość jest żenujący.
A to lin do artykułu :
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
No po przeczytaniu artykułu w gazecie widzę, że chyba należałoby powołać Komisję DJ'ską (na wzór sejmowej).
Bo my nie wiemy, kto co i kiedy zorganizował. Jak się napisało, że to Dj Promotion organizował Mistrzostwa Polski od lat 80-tych i pod tym podpisał się Pan Piotr to ja mu muszę uwierzyć. Ale jeżeli okazało by się to nieprawdą no to nie wiem jak to nazwać. TYLKO KOMISJA!!!
DJ P korzysta z mojego regulaminu ( bez mojej zgody, więc narusza prawa autorskie) i nawet nie postarał się przynajmniej troszkę zmienić treści niektórych punktów. Oczywiście pewne punty musiał dostosować do danej imprezy, ale inne przepisane są w całości.
Po przeczytaniu artykułu i komentarzy jestem zdumiony !!!! . Dobrze napisał jeden z komentujących. Jak można sobie przypisywać tradycję organizacji Mistrzostw? W 1997 roku Grygrlewicz "wygryzł" Dumę z DMC. Na mistrzostwa Świata zgodnie z regulaminem DMC miał pojechać Mistrz Polski wyłoniony w konkursie. Gdy M. Duma przyjechał do Rimini z reprezentantem Polski DJ SEBA ( obecnie Chicago) Mistrzem Polski 97, to na miejscu okazało się, że jest P. Gryglewicz z DJ Brush'em, który nie został wyłoniony droga konkursu i to oni zapłacili wcześniej za start w Mistrzostwach Świata DMC więc Sebastian Owczarzak nie wystartował , a Gryglewicz przejął tylko na rok przedstawicielstwo DMC W tedy też zorganizował pierwsze Mistrzostwa w których wygrał DJ Hazel i otrzymał konsoletę Pioneera Smile to osobna bajka Smile . Przypominam , że organizacja DJ Promotion powstała 1995 roku ( nie liczę sklepu Fantom) więc nie może mieć tradycji organizacji Mistrzostw od lat 80'.
SzWSz. Od trzeciego zdania mogę potwierdzić tylko te fakty Smile
Jednak z drugiej strony, to świadczy również o samym DMC. Sa nastawieni wyłącznie na łupanie szmalu z "franczyzy". W dupie mają kto, co i jak. Ważne kto zabecaluje Smile
Wiem, bo niewiele brakowało abym to ja miał wątpliwy zaszczyt ich reprezentować. Jak to mówią CHimwD Smile
Zesztą prawie wszytsko dzisiaj działa wyłącznie wedle tego schematu ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$). Dlatego wygrywają też "swoi", aby marketing jeśli kasy się nie da nabić itd. Smutne ale prawdziwe.
Rozumiem , że piszesz o DMC International Smile ?? Tak dziś tez chca 1500 Funtów nic w zamian nie dając. Jedynie mozliwość brania udziału w Mistrzostwach Świata , ale i tu musisz ponieść dodatkowe koszty przejazdu, nocleg i pobytu a to nie mała kasaSmile
Proponuję żeby DMC i DJ Promotion zamieściło na forum jakie imprezy zorganizowali , kiedy, kto wygrał. Które imprezy były wspólne i przez kogo zorganizowane. Szefowie tych klubów , napewno czytacie posty na forum lub czytają je Wasi pupile więc czekamy na takie zestawienia. Będzie trochę historii ,a my sobie porównamy zasługi w tworzeniu tradycji organizacji Mistrzostw Smile
MISTRZOSTWA POLSKI DJ P NIE POWINNY SIĘ LICZYĆ W POLSCE !!! Jest to impreza organizowana , aby swój człowiek dostał tytuł i mógł się You are not allowed to view links. Register or Login to view. potem lansować w Radiu jako Mistrz ( bo jak zapowiadali by w RDC , że program Noc DJ;ów prowadzi FullSize?? , a kto to jest?? a tak to Noc DJ'ów prowadzi MISTRZ POLSKI hehe.
No tak 1 ale minęły już trzy lata , ten temat został zamknięty nie ma sensu go rozdrapywać. Dużo się zmieniło od tamtego czasu ( na lepsze).
Przekierowanie