DJ-Forum.pl

Pełna wersja: Kredyt dla firm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Ja ostatnio słysząłam o świetnej ofercie Aasa Dla Biznesu aasadlabiznesu.pl , słyszeliście coś o niej. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja koleżanka w przeciągu godziny dostała odpowiedź, czy została udzielona pożyczka. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?
Liczyć umiem i żadnej atrakcji w tej pożyczce nie widzę. Lepszy jest już limit kredytowy dla firm w banku raiffeisen. Taki limit pozwala bieżące finansowanie potrze firmy.
Niestety, banki bardzo niechętnie udzielają kredytów firmom. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest https://concash.pl/ (serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami).
Polecam Ci wzięcie kredytu hipotecznego. Jest to najbardziej korzystna opcja w każdym przypadku. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w tym temacie to koniecznie zajrzyj na stronę https://hipoteka360.pl/. Myślę, że informacje tam zawarte mogą Ci się przydać.