DJ-Forum.pl

Pełna wersja: Dzień Mamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawialiście się nad prezentem na Dzień Mamy? Macie jakieś pomysły? Ja myślę, że perfumy chloe https://www.perfumeria.pl/products/chloe-chloe-woda-perfumowana-spray będą dobrym wyborem. Moja mama lubi perfumy Smile
Prezent to bardzo miły gest, jednak myślę że nasze mamy najbardziej potrzebują naszego czasu. Dlatego warto pomyśleć o jakimś wspólnym wyjściu, może do teatru? Zerknijcie na repertuar https://teatrkomedia.pl/ - powinniście znaleźć coś ciekawego, na przykład "żona potrzebna od zaraz" podobno jest świetnym spektaklem.
Tak się składa, że ja również pojęcia nie mam, jaki prezent mógłbym podarować swojej mamie – przeglądam właśnie spódnice ołówkowe i zastanawiam się nad tym, czy nie podarować jej jednej z nich. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Czy Wy byście ucieszyły się z takiego prezentu?
Moja mama bardzo interesuje się krawiectwem dlatego ja w tym roku postawiłam na takie rozwiązanie jak maszyna janome. Pozbierałam trochę pieniędzy i kupiłam mamie taką maszynę. Jestem pewna, że będzie zachwycona tym rozwiązaniem - ona uwielbia takie gadżety!
Czasem wystarczy po prostu pamięć - drogie prezenty nie są wcale potrzebne. Kartka z życzeniami to również bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy. A jeśli nie jesteście pomysłowi w kwestii życzeń to odsyłam strony https://zyczeniowo.pl/.
Bardzo fajne pomysly na prezenty Smile