DJ-Forum.pl
Kredyt dla firm - Wersja do druku

+- DJ-Forum.pl (http://DJ-Forum.pl)
+-- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Kredyt dla firm (/showthread.php?tid=2223)Kredyt dla firm - denno3 - 28-4-2017

Witam. Ja ostatnio słysząłam o świetnej ofercie Aasa Dla Biznesu aasadlabiznesu.pl , słyszeliście coś o niej. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja koleżanka w przeciągu godziny dostała odpowiedź, czy została udzielona pożyczka. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?


RE: Kredyt dla firm - jokobs - 20-1-2018

Liczyć umiem i żadnej atrakcji w tej pożyczce nie widzę. Lepszy jest już limit kredytowy dla firm w banku raiffeisen. Taki limit pozwala bieżące finansowanie potrze firmy.


RE: Kredyt dla firm - mczay123 - 28-3-2018

Niestety, banki bardzo niechętnie udzielają kredytów firmom. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest https://concash.pl/ (serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami).


RE: Kredyt dla firm - kordonek - 16-5-2018

Polecam Ci wzięcie kredytu hipotecznego. Jest to najbardziej korzystna opcja w każdym przypadku. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w tym temacie to koniecznie zajrzyj na stronę https://hipoteka360.pl/. Myślę, że informacje tam zawarte mogą Ci się przydać.


RE: Kredyt dla firm - malicki - 6-6-2018

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji o kredycie czy pożyczce, warto poczytać trochę na ten temat w sieci. I tak - mogę Was odesłać do bloga o tematyce finansowej: http://prfinansowy.pl/. Myślę, że znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.


RE: Kredyt dla firm - arkadiusz - 13-6-2018

Zalozenie wlasnego biznesu nie jest takim latwym zadaniem jak sie moze wydawac. Sam troche borykam sie ze zdobyciem funduszy potrzebnych na start. Niestety placowki bankowe nie oferuja zadnych atrakcyjnych ofert dlatego tez musze szukac bardziej w prywantych kregach. Znacie moze jakies spotkania organizowane przez ludzi chcacych zainwestowac w czyis biznes? Ogolnie to chce wejsc w brazne zlecen z uzyciem sprzetu ciezkiego - juz nawet wypatrzylem gdzie mozna go wypozyczyc https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota To bardzo dobre rozwiazanie gdyz pozwala zaoszczedzic duzo pieniedzy na samym poczatku poniewaz nie trzeba ich kupowac na stale. Zmniejsza to takze ryzyko w przypadku jakichs problemow.


RE: Kredyt dla firm - anulka - 25-7-2018

Dla firmy już działającej polecam kredyt obrotowy, który pomoże sfinansować bieżące wydatki https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/