DJ-Forum.pl
Kredyt dla firm - Wersja do druku

+- DJ-Forum.pl (http://DJ-Forum.pl)
+-- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Kredyt dla firm (/showthread.php?tid=2223)Kredyt dla firm - denno3 - 28-4-2017

Witam. Ja ostatnio słysząłam o świetnej ofercie Aasa Dla Biznesu aasadlabiznesu.pl , słyszeliście coś o niej. Znajomi opowiadali mi, że jest to jedna z lepszych ofert na rynku jeśli chodzi kredyty dla firm. Moja koleżanka w przeciągu godziny dostała odpowiedź, czy została udzielona pożyczka. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?


RE: Kredyt dla firm - jokobs - 20-1-2018

Liczyć umiem i żadnej atrakcji w tej pożyczce nie widzę. Lepszy jest już limit kredytowy dla firm w banku raiffeisen. Taki limit pozwala bieżące finansowanie potrze firmy.


RE: Kredyt dla firm - mczay123 - 28-3-2018

Niestety, banki bardzo niechętnie udzielają kredytów firmom. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest https://concash.pl/ (serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami).


RE: Kredyt dla firm - kordonek - 16-5-2018

Polecam Ci wzięcie kredytu hipotecznego. Jest to najbardziej korzystna opcja w każdym przypadku. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w tym temacie to koniecznie zajrzyj na stronę https://hipoteka360.pl/. Myślę, że informacje tam zawarte mogą Ci się przydać.