DJ-Forum.pl
Mieszkanie w Lublinie? - Wersja do druku

+- DJ-Forum.pl (http://DJ-Forum.pl)
+-- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mieszkanie w Lublinie? (/showthread.php?tid=2279)Mieszkanie w Lublinie? - edytta36 - 5-10-2017

Wolicie kupić mieszkanie od osoby, która dawniej tam mieszkała, a czy może od deweloper Lublin . Bo ja zdecydowanie wybieram mieszkanie od dewelopera, ponieważ wiem, że ja nie mogłabym mieszkać w mieszkaniu, w którym ktoś wcześniej mieszkał. A WY?


RE: Mieszkanie w Lublinie? - Morisek - 20-10-2017

Zakup mieszkania od dewelopera to dość poważny krok.Dobrze było by zorientować się w cenach i ofertach dostępnych na rynku. Z propozycji, które ja widziałam u dewelopera chyba oferta jest najbardziej opłacalna.


RE: Mieszkanie w Lublinie? - bastylka - 19-1-2018

Jeśli chodzi o Lublin to nie mam zdania, ale w Warszawie chyba lepiej jest kupić nowe mieszkanie, bo ceny są prawie wyrównane a w starszym mieszkaniu są wiadomo niższe standardy, a czasem potrzebna przebudowa i remont a wtedy koszty są nawet wyższe niż w przypadku nowego mieszkania. Uważam że lepiej kupić coś nowego od Atala


RE: Mieszkanie w Lublinie? - mirka83 - 10-7-2018

No nie zgodzę się. W Warszawie znajdziesz też fajne mieszkania z rynku wtórnego. Popatrz na przykład na mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów o tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-mokotow/N . Sporo jest takich, w których można od ręki zamieszkać, bez dodatkowych kosztów. Także ja uważam, że mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Mokotowie byłyby potencjalnie dobrą inwestycją. Mieszkanie od dewelopera to koszt mieszkania + wykończenia.