DJ-Forum.pl
Dzień Mamy - Wersja do druku

+- DJ-Forum.pl (http://DJ-Forum.pl)
+-- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ogólne (http://DJ-Forum.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dzień Mamy (/showthread.php?tid=2324)Dzień Mamy - Roletka1 - 17-5-2018

Zastanawialiście się nad prezentem na Dzień Mamy? Macie jakieś pomysły? Ja myślę, że perfumy chloe https://www.perfumeria.pl/products/chloe-chloe-woda-perfumowana-spray będą dobrym wyborem. Moja mama lubi perfumy Smile


RE: Dzień Mamy - globalna - 19-5-2018

Prezent to bardzo miły gest, jednak myślę że nasze mamy najbardziej potrzebują naszego czasu. Dlatego warto pomyśleć o jakimś wspólnym wyjściu, może do teatru? Zerknijcie na repertuar https://teatrkomedia.pl/ - powinniście znaleźć coś ciekawego, na przykład "żona potrzebna od zaraz" podobno jest świetnym spektaklem.


RE: Dzień Mamy - mczay21 - 20-5-2018

Tak się składa, że ja również pojęcia nie mam, jaki prezent mógłbym podarować swojej mamie – przeglądam właśnie spódnice ołówkowe i zastanawiam się nad tym, czy nie podarować jej jednej z nich. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Czy Wy byście ucieszyły się z takiego prezentu?


RE: Dzień Mamy - malicki - 25-5-2018

Moja mama bardzo interesuje się krawiectwem dlatego ja w tym roku postawiłam na takie rozwiązanie jak maszyna janome. Pozbierałam trochę pieniędzy i kupiłam mamie taką maszynę. Jestem pewna, że będzie zachwycona tym rozwiązaniem - ona uwielbia takie gadżety!


RE: Dzień Mamy - kordonek - 6-6-2018

Czasem wystarczy po prostu pamięć - drogie prezenty nie są wcale potrzebne. Kartka z życzeniami to również bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy. A jeśli nie jesteście pomysłowi w kwestii życzeń to odsyłam strony https://zyczeniowo.pl/.


RE: Dzień Mamy - arkadiusz - 13-6-2018

Bardzo fajne pomysly na prezenty Smile