Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja
Witam !

Poszukuję klubu, którego właściciel jest chętny zorganizować Mistrzostwa Polski DJ'ów DjMC w trzecim kwartale tego roku i ponieść nie małe koszty tej organizacji. Szczegóły finansowe będą uzgadniane.

Ważne wstępne wymogi :
duże chęci Smile
klub musi pomieścić od 800 osób w górę ( najlepiej 1500 )
klub musi mieć scenę ( na której można ustawić konsoletę i nie będą przenoszone wibracje na gramofony)
klub musi parkiet - duży prostokąt ( tak jak w Epsylonie, dawnej Piramidzie, Cental Park w Toruniu
Klub musi być położony najlepiej w centralnej części Polski ( nie koniecznie) ważne żeby było zaplecze noclegowe.

Resztę warunków przedstawię w najbliższym czasie, ale już bezpośrednio zainteresowanym klubom.

Jeżeli znacie taki klub o podanych wyżej możliwościach to proszę o namiary na PW , a może znacie tam rezydenta lub sami gracie w takim klubie ?? zapytajcie właściciela czy może chciałby u siebie w klubie zorganizować Mistrzostwa Polski DJ'ów 2010. Czekam na PW

Odpowiedz
[attachment=90]

Jeżeli chodzi o miejsce Mistrzostw to mamy kilka propozycji ale mamy też jeszcze trochę czasu. Czekamy z decyzją wybrania miejsca ponieważ chcemy wybrać najlepszą ofertę. Pracuję nad regulaminem i jak tylko będzie gotowy to zostanie zamieszczony na forum i na http://www.muzik.pl . We wrześniu pojawi się ankieta zgłoszeniowa, a na razie do zobaczenia w Dziwnowie Smile

Odpowiedz
jak narazie jest okSmile jest juz data jeszcze miejsca brakSmile ale pol roku to duzo zeby profesjonalnie zorganizowac impreze , jesli chodzi o mnie o i moje zdanie dla Organizatorow to fajnie bylby zeby jednak jury bylo naprawde profesjonalne ale i tez nie ''zastare'' to nie jest pila nozna ze caly czas zyjemy 74 ;/ caly czas jestem zdania panowie to sa MISTRZOSTWA ? mowi wam cos ta nazwa? ma to jakies znaczenie dla was? to jest moj apel zorganizujecie to na poziomie ! lepiej omijac takie wpadki typu dj sie stara na eliminacjach gra seta 10 min a dwoch z jury wychodzi na papierosa? Panowie? halo! i lepiej zeby wygral ten jednak najlepszy bez znajomosci bez korupcji choc zapewne beda i w tym problemy nie chce wiecej pisac bo mi sie oberwie jeszcze i bd zle konsekwencje tego w dalszych, mimo to 3mam kciiukiSmile

Odpowiedz
Jeżeli chodzi o znajomości i korupcje to jestem znany jako konsekwentny egzekutor regulaminu i raczej w Grand Prix 98' po mimo, że być może ktoś był lepszy, ale sumowane punkty wskazywały na innego to niestety nie było przekabacania, że jednak tamten był lepszy tylko wygrywał ten co uzyskał największą ilość puntów. Teraz jestem po wstępnych rozmowach z uczestnikami tamtych Mistrzostw a niewątpliwie w chwili obecnej "ikonami DJ'stwa" aby przyjęli powołanie do Jury : Znany jako współorganizator Electrocity1408 - DJ ViValdi (Waldemar Wojtczak), organizator Sunrise Festival - DJ Kris ( Krzysztof Bartyzel). Rozmawiałem też wstępnie z DJ Matusz'em ( Tomasz Matusz) Mistrzem Polski DJ'ów 1997 r. Myślę, że do czasu imprezy jeszcze kilka znanych Wam dobrze nazwisk się pojawi, a ja tradycyjnie jak w latach 90 będę na Mistrzostwach pilnował, aby suma punktów się zgadzała Smile Szykuje się naprawdę inna impreza niż w ostatnich latach.

PS
Wyjścia na papierosa to taczej nie w Mistrzostwach tego "Klubu" miało miejsce Smile

Odpowiedz
przepraszam za moja wiadomosc troche mnie poniosloTongue i za tego papierosa tez uzylem tego cytatu bo zaczytalem sie na innym forum o mistrzostwach z 2008 roku i tam byl taki watek o papierosie , byc moze nic takiego nie bylo ale to bedzie taka przestroga zeby do takego czegos nie doszlo , jesli chodzi o jury 3mam za Ciebie kciuki zebys sie z nimi dogadal , oby szlo po Twojej mysli bo widze ze starasz sie z organizacja zeby wypadal jak najlepiej oby tak dalejSmile !

Odpowiedz
ja bym proponował aby głosowania w finałach były jawne od razu po secie uczestnika , a także proponowałbym aby dj'e mogliby tez oddawać głosy (rzecz jasna że nie na siebie) lecz na swojego faworyta...mogłoby być ciekawie.....z drugiej strony może ktoś by pomyślał aby owe mistrzostwa odbyły sie w piątek gdzie każdy z chetnych dj'ów zawsze ma soboty zaplanowane i gdzies tam sobie graja , czy rezyduja...choć z drugiej strony to jest tylko jedna sobota wiec można by odpuscic....no ale to taka moja mini sugestia

Odpowiedz
A czemu nie zorganizować festiwalu kultury dj-skiej i zrobić w plenerze imprezy pod hasłem promocji muzyki klubowej i jednocześnie zrobić konkurs i wybrać za pomocą sms faworyta publiczności. Dziwię się że jeszcze żadna telewizja nie zainteresował się współorganizowaniem takiej imprezy.

Odpowiedz
do DJ , jesli chodzi o impreze w plenerze juz byl taki Turniej dj organizowany, i to nie jeden jak sie nie mysle ale zaznaczam Turniej djSmile, jesli chodzi o glosowanie smsem tez juz byly oraniozwane takie Imprezy gdzie glosowano na dja poprzez smsySmile troche jestem obeznany w tym tamacieWink i jeszcze jesli chodzi o tv . TV tez juz robila konkurs dla dj gdzie dj rywalizowali pomiedzy soba a siedzacy przed tv wysylali sms na swoich djSmile wszystko bylo chcesz dostac linki do kazdego materialu ktorego napisalem?Smile

Odpowiedz
Dawaj linki bo ja stary już jestem i jakoś do mnie to nie dotarło a za leniwy jestem aby szukać po youtube

Odpowiedz
głosowanie smsowe było w FYM w Patio TV
moje zdanie i doświadczenie jest takie że każde tego typu głosowanie, czy przez SMS czy Internet to wielka porażka, nie przechodzą najlepsi, tylko najbogatsi (których rodziny stać na wysyłanie smsów), zresztą w FYM było to bardzo często widać, DJe nie mający pojęcia o podstawach grania przegrywali z na prawdę dobrymi DJami, właśnie przez głosowanie SMSowe, podobnie zresztą głosowania internetowe, wystarczy zmiennie IP i troche czasu na "nabicie" głosów...
co do wyników po secie, jestem na NIE, zresztą było już o tym pisane, nie można ocenić uczestnika nie wiedząc jaki będzie ogólny poziom zawodników, z tego względu, że ci oceniani na początku bedą "uśredniani"... a następnych będzie porównywało się do nich...
teoretycznie jeżeli są jasne zasady oceniania (ale rzadko takie są), np. konkretnie punktów tyle i tyle za to; nie powinno to mieć znaczenia, ale w praktyce co pokazują ostatnie mistrzostwa DJ Promotion ma to duże znaczenie...
ewentualnie jury mogłoby po prostu po secie uczestnika skomentować set (np. to było fajne, to było słabe itp.), coś na zasadzie tych wszystkich telewizyjnych show, chociaż też nie jestem do końca przekonany do tego pomysłu, raz że problemy żeby to technicznie rozwiazać (plus czas), dwa że znowu mogłoby wpływać na sety uczestników, przez to że po kilku komentarzach DJe wiedzieliby na co się nastawiać (na co Jury na prawdę zwraca uwagę), przez to ci startujący na początku znowu byliby w gorszej sytuacji

Odpowiedz
jesli chodzi o linki prosze bardzo Smile
pozniej wiecej znajdziesz jak wejdziesz na you tube
http://www.youtube.com/watch?v=CS1TJCPw-2o
to jest glosowanie przez sms
http://www.youtube.com/watch?v=QsvS6I3ZUjs&feature=related
i tak dalej
plener
http://www.youtube.com/watch?v=xXHDVkGDfGw&feature=related

Odpowiedz
(19-7-2010, 18:24)steve_x napisał(a):  może ktoś by pomyślał aby owe mistrzostwa odbyły sie w piątek gdzie każdy z chetnych dj'ów zawsze ma soboty zaplanowane i gdzies tam sobie graja , czy rezyduja.. to taka moja mini sugestia
widać nie czytałeś dokładnie Smile impreza jest czwartek, piątek !! Smile Twoja sugestia została uwzględniona Smile

Co do sposobu oceniania wierzcie mi , że przez tyle lat prób i doświadczeń sprawdził się tylko jeden sposób, który jest sprawiedliwy i nie dający żadnych możliwości do spekulacji, kombinacji, motania itd w przeciwieństwie do wszystkich wcześniej wymienionych przez Was a szczególnie jawnych ocen zaraz po występie jakie zastosowane były przez DJ P w Kielcach. Oczywiście cieszy mnie, że np c-tite i inni sami do takiego wniosku dochodzą.

Głosowanie sms-em czy netem jest najbardziej nie sprawiedliwym.

Odpowiedz
i ja tez sie z tym zgadzam ze to jest nie sprawiedliweSmile głosowanie smsem, po drugie jak ludzie moga oceniac technike mixowania , dobór repertuaru ,jak sie na tym nie znaja?mozlwie ze zauwazyli by roznice pomiedzy zgraniem tiesto z disco polo Smile, duzo o tym pisac , na mistrzostwach najlepiej zeby oceniali ludzie ktorzy sie znaja na tym siedza w tej branzy i maja doswiadczenie sa muzykami prezeterami djami i tak dalej i ogolnie ocena w trakcie wystepu i zaraz po punkty za to i tamto Smile pozniej dyskusja i wybór najlepszego , ludzie to moga wybierac ale chórem jakiegos shomena Tongue ktory najbardziej rozgrzeje publike, roznymi wystepamiTongueSmile

Odpowiedz
no wiec ostatnio nie miałem kiedy śledzić tego forum ale ciesze się że znamy już datę...bardzo mnie to ciesz bo wiadomo że zainteresowanie będzie wielkie i napewno na takie zawody przyjedzie wielu ciekawych dejotów Smile tylko miło by było aby owe zawody odbyły się gdzieś mniej wiecej w środku polski tak jak to było w uniejowie gdzie mniej wiecej kazdy mial po tyle samo km....no i jury mogłoby być kapeczke odświeżone a nie oklepane....

Odpowiedz
Co do miejsca - wciąż jeszcze czekam na zgłoszenia klubów maksymalnie 30 września. W chwili obecnej zgłoszone są: Kluczbork , Tychy, Tarnów więc jeżeli wiecie coś na temat klubu, który byłby chętny wydać troszkę kasy na pokrycie kosztów ale za to mięć imprezę jakiej nie było od o 2000 roku to czekam jeszcze na zgłoszenia ( może Arena ??) co do Jury to oczywiście są osoby, które powinny zasiąść , ale zaproponowałem już uczestnictwo w Jury znanym i cenionym przez Was DJ'om. Wstępnie potwierdzili już swój udział w ocenianie Waszych wyczynów : DJ V Valdi, DJ Kris, DJ Matush, DJ Suhy , będę rozmawiał z DJ Omen'em jak tylko zdobędę nr telefonu do Roberta. Zobaczę jaki uda się zdobyć budżet na pokrycie kosztów to wówczas zaproszę jeszcze kilka znanych Was osób.

Odpowiedz
jak na razie z miejscówkami na mistrzostwa lipa, bo sama północna Polska w propozycjach :/
właśnie puściłem info do paru miejscówek i jak do 30 września jest czas to jeszcze do paru puszcze (centralna Polska), może będą chcieli mistzostwa przygarnąć...
a dlaczego nie będzie mistrzostw tam gdzie w zeszłym roku?

Odpowiedz
fatalne nagłośnienie i brak sceny Smile

Odpowiedz
szwsz z pelnym szacunkiem co do braku sceny to sie zgodze ale co do jakości nagłosnienia to żeby oceni należało by może najpierw wyja stopery z uszu jest to jeden z najlepiej nagłośnionych klubów w Polsce no mozna miec zastrzezenia co do mocy bo jest jej troche za duzo ale to raczej zaleta niż wada. Pozatym te mistrzostwa nie odbęda sie w tym klubie gdyz zarząd firmy Caston czyli wsporganizator mistrzostw w 2009 roku nie potrafi się zachowa i po mistrzostwach przepadł jak kamień w wode nie mówiąc nawet dziękuje osoba które wszystko zrobiły a zarząd zebrał laury.
pozdrawiam i zapraszam niedowiarków do Uniejowa żeby usłyszeli jak powinno brzmiec nagłośnienie w klubie.

Odpowiedz
Może chodziło o nagłośnienie imprezy w sensie reklamy Big Grin

Odpowiedz
moje pytanie Smile a moze by tak Pawla Hetmana do Jury zaprosicWink? ogolnie godne pochwlay dla SzWSz za organizacje bo widac jedak jest duzo do zorganizowania samo zlozenie takige JURY jest ciezko i to nie takie proste bo to wkoncu ikony polskiej sceny klubowejSmile a na jednym telefonie sie nie konczy,:/

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości