Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numark Mixtrack Quad - problem
Witam wszystkich! Jestem totalnie zielony w temacie a dostałem dziś w prezencie kontroler Numark Mixtrack Quad no i mam problem bo nie umiem go podłączyć... Zainstalowałem Virtual DJ 7 PRO który miałem dołączony do kontrolera, podłączyłem kablem USB do komputera. Na kontrolerze zapalają się wszystkie przyciski a potem gasną i świecą się tylko decki. W ustawieniach VDJ ustawiam Numark Quad ale nadal nic się nie zapala ani nie działa... widziałem tam też zakładkę mapowania gdzie jest klawiatura i mój kontroler z tym,że kiedy zaznaczam kontroler to są same puste pola.. Możecie pomóc? Kompletnie nie wiem od czego zacząć, co gdzie podłączyć i jak ustawić...

Odpowiedz
(28-10-2015, 16:46)white_mime napisał(a):  Witam wszystkich! Jestem totalnie zielony w temacie a dostałem dziś w prezencie kontroler Numark Mixtrack Quad no i mam problem bo nie umiem go podłączyć... Zainstalowałem Virtual DJ 7 PRO który miałem dołączony do kontrolera, podłączyłem kablem USB do komputera. Na kontrolerze zapalają się wszystkie przyciski a potem gasną i świecą się tylko decki. W ustawieniach VDJ ustawiam Numark Quad ale nadal nic się nie zapala ani nie działa... widziałem tam też zakładkę mapowania gdzie jest klawiatura i mój kontroler z tym,że kiedy zaznaczam kontroler to są same puste pola.. Możecie pomóc? Kompletnie nie wiem od czego zacząć, co gdzie podłączyć i jak ustawić...

Z tego co wiem kolego to Virtual Dj 7 nie obsługuje konsoli zewnętrznych.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości