Witaj! Logowanie RejestracjaOcena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie w Lublinie?
#1
Wolicie kupić mieszkanie od osoby, która dawniej tam mieszkała, a czy może od deweloper Lublin . Bo ja zdecydowanie wybieram mieszkanie od dewelopera, ponieważ wiem, że ja nie mogłabym mieszkać w mieszkaniu, w którym ktoś wcześniej mieszkał. A WY?
 
Odpowiedz
#2
Zakup mieszkania od dewelopera to dość poważny krok.Dobrze było by zorientować się w cenach i ofertach dostępnych na rynku. Z propozycji, które ja widziałam u dewelopera chyba oferta jest najbardziej opłacalna.
 
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o Lublin to nie mam zdania, ale w Warszawie chyba lepiej jest kupić nowe mieszkanie, bo ceny są prawie wyrównane a w starszym mieszkaniu są wiadomo niższe standardy, a czasem potrzebna przebudowa i remont a wtedy koszty są nawet wyższe niż w przypadku nowego mieszkania. Uważam że lepiej kupić coś nowego od Atala
 
Odpowiedz
#4
No nie zgodzę się. W Warszawie znajdziesz też fajne mieszkania z rynku wtórnego. Popatrz na przykład na mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów o tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-mokotow/N . Sporo jest takich, w których można od ręki zamieszkać, bez dodatkowych kosztów. Także ja uważam, że mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Mokotowie byłyby potencjalnie dobrą inwestycją. Mieszkanie od dewelopera to koszt mieszkania + wykończenia.
 
Odpowiedz
#5
Rzeszów jako miasto bardziej mi się podoba dlatego też mieszkam tu od 3 lat. Zdecydowałem się na kupno mieszkania od dewelopera Szklane Tarasy w tamtym okolicach. Jestem zadowolony z fajnego i funkcjonalnego mieszkania. Kto zainteresowany może sprawdzić inne inwestycje http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkanialista.html dewelopera.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości