Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na odchudzanie?
Jeśli poszukujecie skutecznych tabletek na odchudzanie, to polecam Wam green magma suplement diety . Są to tabletki, które w swoim składzie zawierają młody, zielony jęczmień, który ma wiele witamin, minerałów i błonnika.

Odpowiedz
Myślę, że na początek jeść mniej, poza tym może po prostu trochę więcej ruchu?

Odpowiedz
Polecam trochę ruchu, niezbędny sprzęt do ćwiczeń znajdziesz na www.sk-sport.pl  . Polecam

Odpowiedz
u mnie wystarczyła zmiana nawyków żywieniowych, regularne posiłki no i wiadomo, objadanie czy podjadanie wskazane nie jest; do tego ruch, co kto woli; teraz fajnie, że już wiosna się zbliża i dzień dłuższy, mój rower już czeka na pierwszą dłuższą przejażdżkę w tym roku; też na wzmocnienie i większą energię znajoma poleciła mi tonik Biovital; kończę pierwszą butelkę; przyznam, że super się czuję, zero zmęczenia, które pojawiało się o tej porze roku i zawsze gotowa na kolejną porcję ruchu Smile

Odpowiedz
co do "jeść mniej" to nie zawsze jest dobrze Tongue wszystko zależy od wielu czynników. Niektórzy jedzą za mało przez co organizm jest w stanie przetrwania i magazynuje wszystko. Dlatego warto czasem jeść więcej żeby odbudować prawidłowy metabolizm i potem dopiero zmniejszać. Najlepiej to udać się do dietetyka. Co do suplementów - jasne one może pomagają ale nie są złotym środkiem.

--
ręczniki

Odpowiedz
Najlepiej zacząć regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Niestety w pewnym wieku ciężko jest zamienić leżenie na kanapie przed telewizorem na spacer czy paczkę chipsów na marchewkę. Moim zdaniem już od najmłodszych lat trzeba zadbać aby dziecko miało dużo ruchu i w przyszłości lubiło ćwiczyć oraz zdrowo się odżywiało. Na temat odżywiania dzieci poczytajcie tutaj https://sportbm.pl/blog/odzywianie/jakie-produkty-wyeliminowac-z-diety-dziecka

Odpowiedz
Warto też zwrócić uwagę na to, czy nasz organizm nie jest zakwaszony. Bardzo wyczerpujący artykuł na ten temat przeczytacie tutaj https://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/diety/dieta-a-zakwaszenie-organizmu.html . Jeśli nasza dieta jest źle skomponowana, na bazie produktów zakwaszających, to może to prowadzić do bardzo poważnych powikłań, na przykład cukrzycy czy nadciśnienia tętniczego. Dlatego tak ważne jest to, co jemy.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości