Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magazyn - odpowiedni sprzęt.
Czy jest tutaj ktoś, kto prowadzi magazyn bądź halę produkcyjną? Możecie polecić mi sprawdzone przez was sprzęty? Byłabym bardzo wdzięczna. Mi niestety jest ciężko się na cokolwiek zdecydować. Na pewno potrzebuję zakupić skaner do kodów kreskowych, nawet kilka sztuk. Myślicie, że ten model Zebra DS3678 , to dobry wybór?

Odpowiedz
Mam magazyn ale takiego skanera nie mam więc nie doradzę czy będzie ok. Na pewno jak chcesz prowadzić sprawnie biznes to nie marnuj czasu na zastanawianie się czy taki sprzęt czy taki, trzeba podejmować męskie decyzje i szybko decydować. Żona tak gdybała z budową magazynu czy czasem nie wynajmować. Na szczęście postawiłem na swoim i sam podpisałem umowę z firmą Commercecon. Błyskawicznie budowa poszła, dzięki szybkiej decyzji mamy coś swojego w co aż się chce inwestować.

Odpowiedz
Na pewno potrzebujesz też różnych specjalistycznych oznaczeń, których wymagają przepisy BHP. Rzuć okiem na sklep.techemznaki.pl - naklejki bhp. Jestem pewna, że wiele z nich przyda się także w Twoim magazynie. Warto się rozejrzeć.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości