Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak walczyć z bliznami pooperacyjnymi?
Jak w tytule - jak skutecznie walczyć z bliznami pooperacyjnymi? Jak się ich pozbyć?

Odpowiedz
Na początku musisz zaczekać, aż blizna się całkowicie zagoi. Gdy tak się stanie, masz kilka możliwości – możesz zdecydować się na operację, na zabieg z wykorzystaniem lasera, bądź zacząć stosować specjalne żele lub plastry, które ją zmniejsza lub sprawią, że zniknie. Na https://wszystkoobliznach.pl/ można znaleźć informacje o żelach i plastrach silikonowych, które są ponoć bardzo skuteczne.

Odpowiedz
Ja korzystałam z kremów, maści a i tak najskuteczniejszy okazał się zabieg Karboksyterapii . Polega ona na wykorzystaniu dwutlenku węgla CO2 .Zostaje on wstrzykiwany przy pomocy niewielkiej igły . Najważniejsze to wybrać sprawdzony gabinet z doświadczonymi pracownikami w tego typu zabiegach. Ja od siebie polecam wrocławski gabinet COCO-TIME.

Odpowiedz
Jak chcesz bez większych kosztów zmniejszyć widoczność takiej blizny możesz spróbować smarować ją olejkiem bio oil, ja poszłam za radą położnej i smarowałam bliznę po cc tym olejkiem, teraz prawie jej nie widać

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości