Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieśmiałe rozmowy na temat DJ's DAY 2011
A więc temat MPDJ ucichł trochę. Stąd moje pytanie jak będzie wyglądał DJ's DAY 2011??? Czy Rabka odpada, czy będzie nowe miejsce??
Jeżeli nie w Rabce to czy zmieni się termin spotkania?
Wiem czasu jeszcze sporo ale może warto poruszyć ten temat Smile
God is a DJ, and the World is a Dancefloor...
[Obrazek: ub.png]

Odpowiedz
Ada$ czy to jakaś telepatia jest ??
Wczoraj na imprezie w tarnowie u Przepióra siedziałem z kolegą (NeXx'em) i też się zastanawialiśmy jak w tym roku będzie z dj's day bo z tego co do mnie jakieś plotki dochodziły to ponoć "śnieżka" jest zamknięta czy wynajęta - jakoś tak więc tam chyba imprezy nie będzie a więc zatem gdzie ??
i czy wogóle będzie ?? ale wydaje mi się że te pytania należy kierować do "góry" Wink
//Sygnatura niezgodna z regulaminem (20 punkt)

Odpowiedz
Chyba pojedziemy do Egiptu bo ponoć w piramidzie jest lepsza akustyka.

Odpowiedz
hehe w sumie jako grupa zorganizowana będą rabaty na przelotSmile
A jak reszta forumowiczów myśli jak to będzie co to będzieSmile

Odpowiedz
Ja rozmawiałem z Wujo Adamem i Rabka i całe Djs day odwołane niestety Sad
Ale Darek z Komodo rzucił na spotkaniu na MPDJ temat Egiptu cena z tego co słyszałem około 1500 zł wyjazd kwiecien

Odpowiedz
Wycieczka do Egiptu - 1500zł, Olejek do opalania - 20zł
RABKA - BEZCENNA

Tego nic nie zastąpi Sad

PS: Ada$ dawno Cie nie widziałem

Odpowiedz
Szkoda że nie będzie Rabki . Ja się zastanawiałem parę dni temu. Na stronkę wchodziłem by sprawdzić czy jakieś info jest ale niestety brak.
Egipt 1500 zl no już mnie stać ;p Chyba sobie daruje. Szkoda bo Rabka była moja pierwsza taka impreza gdzie spotykało sie wielu dji... niestety to koniec...

Odpowiedz
A może znajdziemy w Polsce jakieś nowe kultowe miejsce na następne paręnaście lat Smile
Może to być nawet nowe miejsce w samej Rabce, propozycji nie podsunę ponieważ miasta nie znam niestety.

Odpowiedz
No panowie ale Egipt to jest chyba lekkie przegięcie Smile u nas też na pewno się coś znajdzie

Odpowiedz
nie no jak nie będzie Rabki to będzie kicha na maksa bo tak szczerze mówiąc rabka to poza mistrzostwami i plażówkami (na które nie wszyscy jadą) jedyna okazja w roku żeby od tak spotkać się i napić z kolegami po fachu - trzeba coś ogarnąć (w polsce) i to szybko Wink
//Sygnatura niezgodna z regulaminem (20 punkt)

Odpowiedz
Hmm tam ma być klub i na świeżym powietrzu coś tak ?

Odpowiedz
Może zaprosimy do rozmowy osoby dzięki którym Rabka była do tej pory Smile Może oni rozjaśnią nam nieco temat Dj's Day 2k11 Smile Szczerze mówiąc Egipt fajnie spoko ok, ale kasowo nie każdy da rade. a do tego czasowo.
A więc jako forumowicze może będziemy mogli coś pomóc, paręnaście głów do myślenia to zawsze coś Smile
Czekam na odzew Smile

Odpowiedz
Hehehe ja osobiście na plażówkach słyszałem o planach DJ's Day w Karpaczu ... ;-) ale czy dojdzie to do skutku to się przekonamy... były to spekulacje ale od osoby która była jedną z głównych organizatorów Dj's Day w Rabce :-)

Odpowiedz
ma być klub i miejsce na zewnątrz np plaża tak ?

Odpowiedz
tak jak reszta chlopakow stalismy z Wujem;D i rozmawialismy na temat Rabki i cytuje Rabki nie ma i nie bedzie Sad i choc mysleli nad innym miejscem w rabce nie da rady ale zobaczymy ogolnie po ostatnich latach po RABCE dalismy czadu tym bardziej ze na ostatniej oswiadczyl sie dziewczynie jeden z Naszych Ziomow DjSmile no byl czad !Big Grin i wogole historia ten klimat tego nie przebije nikt ale jak juz napisalem Rabki nie bedzie , i ogolnie wpadl pomysl organizacji Djs Day w Kwietniu w Egipcie cena no ponad 1500zl moze nawet wiecej , na tydzien Smile wiecej szczegółów napisze Darek (Alex Red) , ale to gdzies w styczniu chyba dopiero

Odpowiedz
Ja to ciągle byłem nastawiony na Karpacz... oprócz PLAŻÓWEK WUJO CHCIAŁ ZROBIĆ MISTRZOSTWA SHOWMANÓW ale potem z jakiegoś powodu pomysł nie wypalił i była propozycja zrobienia dj's day a z tego co wiem... Egipt to sie śmieli z tego

Odpowiedz
Mnie też szkoda Rabki, może DJ Danielo przejedzie się po Rabce i rozezna gdzie można zrobić imprezę , a może po prostu umówmy się, że w terminie takim a takim zjeżdżamy się do Rabki i spotkania albo w Pensjonacie albo np w Zdrojowej (gdzie i tak spotykaliśmy się zamawiając pierogi i tyle flaszek ile pierogów na talerzu Smile ) A może Pod Kasztanami na pizze ??

Odpowiedz
Na pewno pasowaloby cos rozkminic....... no bo jak tak bez Rabki ????

Odpowiedz
Ehh, jestem świeżym bywalcem Rabki zaledwie dwa razy byłem, ale już nie wyobrażam sobie aby zabrakło takiego spotkania raz w roku. Mam nadzieje że powoli ten temat przekształci się w poważne rozmowy na temat DJ's Day 2011.
Zapraszam zainteresowanych do dyskusji i podawania swoich pomysłów.

Odpowiedz
Jeśli można podrzucić jakiś pomysł to z tego co pamiętam to w Sielpi (woj. świętokrzyskie) jest zalew, plaża, dużo miejsca itd a poza tym zaraz obok plaży był/a klub/dyskoteka gdzie imprezy były organizowany tylko w sezonie czyli wakacje więc śmiało można by zorganizować imprezę.
Proszę nie krzyczeć na mnie ^^

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości