Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ's DAY 2011
W tym temacie pojawią się po 10 Marca, informacje na temat organizacji DJ's DAY 2011. W tym roku z inicjatywy DJ'ów forumowiczów DJ's Day będzie w miesiącu Czerwiec i tradycyjnie będzie trwał dwie noce. ( trzy dni) Smile Więcej informacji szukajcie w tym temacie po 10 Marca, a o inicjatywie możecie poczytać w temacie: Nieśmiałe rozmowy .......

Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy tj 11 marca mogę napisać, że wczorajsze rozmowy w ośrodku były pomyślne. Termin DJ's Day 2011 to 22 czerwca Środa ( zakończenie roku szkolnego ) i 23 czerwca Czwartek ( wolne - Boże Ciało) . Impreza będzie plenerowa , przewidujemy ( nie wiem czy uda się załatwić) pieczonego Dzika. Załatwione jest już nagłośnienie 2 x 7 kW. Będzie prezentacja sterowników midi i innego sprzętu dla DJ-ów. Już wiemy że będzie Pioneer, Native Instruments, Denon, ADJ, AKAI, czekamy na potwierdzenia z innych firm. Planujemy też mini konkurs muzyczny z nagrodą 2 tys złotych dla zwycięzcy, ale o szczegółach dopiero jak będziemy mieli wszystko dopięte ze sponsorem nagrody. DJ Adaś idealnie spisuje się jako osoba odpowiedzialna za współorganizację, za co już jestem pełen uznania.

Odpowiedz
No to czekamy na info Smile Zapowiada się nieźle Big Grin

Odpowiedz
już się nie mogę doczekać kiedy opublikujemy szczegóły i jaka będzie Wasza reakcja na naszą propozycje... Smile
God is a DJ, and the World is a Dancefloor...
[Obrazek: ub.png]

Odpowiedz
czyli kiedy to będzie ??
i mam pytanie jak jest w końcu załatwiona kwestia ośrodka ?? cały ośrodek jest zamknięty i do "naszej dyspozycji" czy każdy sobie na własną łapę będzie załatwiał domki ?? ja już dzisiaj mówię że przyjeżdżam do skarżyska dwa dni wcześniej z kumplami i rozkładamy się w domku nr 10 (taka tradycja)
//Sygnatura niezgodna z regulaminem (20 punkt)

Odpowiedz
Mała zachęta: mamy już ustalony Grill na, którym oprócz kiełbasek będzie za miast Rabczańskiego barana, Skarżysko ( mam nadzieję, że nie ) Kamienny pieczony DZIK. Smile

Odpowiedz
Panowie wiadomo już coś na temat terminu kiedy miało by to być bo pasuje jakiś urlop w pracy załatwić więc fajnie by było coś wiedzieć. a tak swoją drogą można by było założyć jakiś temat z dojazdem bo jak ktoś by miał jechać sam to mógłby po drodze kogoś zgarnąć Smile ja Jade z Krakowa mam 3 miejsca wolne jak na razieSmile

Odpowiedz
Przemku trzeba czytać każdy post Tongue
Robert już napisał wcześniej
"Termin DJ's Day 2011 to 22 czerwca Środa ( zakończenie roku szkolnego ) i 23 czerwca Czwartek ( wolne - Boże Ciało)"

A więc z terminem na przedłużenie długiego weekendu nie powinno być Smile
God is a DJ, and the World is a Dancefloor...

Odpowiedz
O kurde faktycznie umknęło miTongue a jak jest z rezerwacjami tych domków?? sami to mamy sobie załatwić czy jest jakaś osoba odpowiedzialna za to i czy jest jakaś cena specjalna dla nas??

Odpowiedz
Jest wynegocjowana specjalna cena ale jeszcze umowa jest nie podpisana więc nie rezerwujemy i innych rzeczy do czasu podpisania umowy Smile

Odpowiedz
pewne natomiast jest to że ja i tak przyjadę ze dwa dni wcześniej i rozkładam się browarem i znajomymi w domku nr 10 Tongue
Natomiast mam pytanie Robercie i Adamie co już jest bankowo załatwione ze sprzętu i jak planujecie zorganizować pokazy ??

Odpowiedz
No to jedziemy Smile

Odpowiedz
jak tam panowie z tą umową i tymi rezerwacjami?? wiadomo coś więcej

Odpowiedz
Właśnie wróciłem z Targów. Umowa podpisana dotarła. Postaram się w ciągu 2-3 dni podać już konkretne informacje . Muszę najpierw dla Ristoffa zarezerwować domek nr 10 Smile potem podam hasło na jakie będziecie mogli dokonywać rezerwacji. Zasada jest taka że dostajemy na noclegi 50% zniżki przy pełnym wykorzystaniu. Czyli domek ośmio-osobowy dla ośmiu osób kosztuje 80 zł( za dobe), ale dla sześciu kosztuje 60 zł + dwa razy wolne miejsce po 20 zł czyli 100 zł , dla czterech osób 120 zł. Opłaca się za tym skompletować osiem osób do jednego domku. W domku jest kuchnia, łazienka i dwa pokoje 4 osobowe. Na chwilę obecną wiem że będzie jako gwiazda DJ Omen z imprezą Green Light Party promującą Lubuski Gin z Tonikiem (z tym związany będzie konkurs z nagrodą). Nexbeat przygotuje blok muzyczny z pokazem możliwości wykorzystania sprzętu prezentowany przez Mistrza Polski DJ-ów - C-Tite ( pewnie czytając własne się dowiedział , ale Marcin jeszcze nie miał kiedy się z nim skontaktować i ustalić Smile ) Łatwiej było nam to uzgodnić we Frankfurcie niż w Polsce Smile o ADJ , Denonie i Pionerze już pisałem wcześniej. Resztę napisze jak trochę się ogarnę po targach a pewnie jeszcze krótka relację z targów i wyczynów Brewki napiszę . ( spotkaliśmy się, wesoło było i mocno Smile, ale o tym w innym temacie )

Odpowiedz
właśnie się dowiedziałem :]
haha
oczywiście będe

Odpowiedz
no to czekamy z niecierpliwoscią. a mam pytanie czy bedzie tak jak w rabce że Dj`e bedą mogli zaprezentować swoje 15-20 min sety??

Odpowiedz
(11-4-2011, 19:34)przemekdj napisał(a):  no to czekamy z niecierpliwoscią. a mam pytanie czy bedzie tak jak w rabce że Dj`e bedą mogli zaprezentować swoje 15-20 min sety??

Tak , tym zajmował się będzie DJ Adaś Smile ( w swoim czasie będzie przyjmował zgłoszenia) Pracujemy nad aktualizacja strony http://www.djsday.pl jak będzie gotowa to damy znać Smile

Odpowiedz
Wiem że nudze ale co z tym hasłem do rezerwacji??

Odpowiedz
Pozostały do rezerwacji domki od 2 do 9 ( 10 jest dla Ristoffa) dzwonicie i rezerwujecie podając osiem osób do domku na hasło "DJsDay" .

PS mam problem z netem więc dzięki uprzejmości wszedłem tylko na chwilę, reszta informacji powinna być dostępna na stronie djsday.pl pewnie już za dni parę Smile Tam będzie też regulamin konkursu i mini plakat do pobrania i zamieszczenia na swoich profilach FB i NK oraz lista zgłoszeniowa tych, którzy chcieli by zaprezentować swoje mini bloki muzyczne.

Ja jestem po za zasięgiem , sorry.

Odpowiedz
no to ja mam kilka pytań na dzień dobry (booże wczoraj po raz kolejny zgubiłem głowę ... dobrze że kamer nie było w okolicy Tongue )
Robercie imprezę graną robimy w którym miejscu ośrodka ?? na "scenie" plażowej obok tego baseniku czy na scenie koncertowej w "muszli" bliżej głównego budynku ?? dwa jak to jest z tymi domkami czy ta super cena promocyjna obowiązuje tylko 22 i 23 czerwca czy da się tak załatwić że jak przyjadę z moją starą rejowską ekipą odświeżać nieśmiertelne wspomnienia z naszego zlotu 2009 dzień lub dwa wcześniej to też będziemy mogli liczyć na mały bonus za ogólnopolskie reklamowanie ich ośrodka i przyciąganie turystów Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

dla ludzi osób które są ciekawe jak MNIEJ WIĘCEJ wygląda ośrodek TUTAJ podaję link do kanału YouTube mojego forum i tam jest kilka filmików z naszego zlotu - co prawda są nie najlepszej jakości ale ogólny zarys rozłożenia ośrodka i jego potencjału imprezowego można z nich wyłapać Smile .... tylko polecam NIE oglądać przy dzieciach i młodzieży szkolnej bo byliśmy wtedy w bardzo dobrym humorze Tongue

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości