Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrole
Czy mogę otrzymać mandat od kontroli jeżeli gram na dyskotekach w mieście za które nie dostaje żadnych pieniędzy i które są organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury myślę ze wiecie o co chodzi. Płyty mam wszystkie pirackie nie mam ukończone 18 lat wiec nie mogę grac w klubie ani nie mam kasy aby kupować orginalne nośniki.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSVuErULnbrThr5qEhgirb...ZiP8fkQWhH]
[Obrazek: 25spxlv.jpg]

I ♥ RMP -3a + RMX 40

Odpowiedz
nie nie możesz otrzymać mandatu ... możesz wyjść w obrączkach z imprezy bo (oficjalnie) nie wolno Ci grać z piratów nawet jeśli robisz to za darmo bo tak czy siak to Ty ponosisz konsekwencje w razie "W" ... a konsekwencje są dość bolesne o czym nie jeden się już w życiu przekonał :/
//Sygnatura niezgodna z regulaminem (20 punkt)

[Obrazek: ub.png]

Odpowiedz
Wiem czytalem o konsekfencjach, jak zaczne tym sie zajmowac na powaznie to bede kupował orginalne nosniki.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSVuErULnbrThr5qEhgirb...ZiP8fkQWhH]
[Obrazek: 25spxlv.jpg]

I ♥ RMP -3a + RMX 40

Odpowiedz
Mogę Ci polecić poczytać na ten temat tutaj https://zaplacmandat.pl/ . Na tej stronie jest bardzo dużo informacji na temat mandatów, więc możesz poczytać. Wydaje mi się, że powinieneś się dowiedzieć wszystkiego co w tej kwestii jest ci potrzebne. Ale jakby zdarzyło ci się dostać mandat, zapłać go jak najszybciej, bo konsekwencje niezapłaconego mandatu mogą być poważne

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości