Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy FullSize powinien sie zrzec tytułu Mistrza?
Napiszcie, co Waszym zdaniem powinien zrobić FullSize po przeczytaniu Waszych wypowiedzi, udowodnieniu filmem na Youtube, a także obecnych tam DJ'ów, że wynik Mistrzostw DJ Promotin był efektem manipulacji ? Czy powinień zrzec sie tytułu? W jaki sposób powinien to zrobić? W jakim świetle wg Waszych odczuć stawia organizację i rangę Mistrzostw DJ Promotion ?

Odpowiedz
Gośc chyba nie jest winień, że dla wygody RDC jemu przyznano ( niesprawiedliwie ) tytuł. Ja nie wiem co bym zrobił Smile

Odpowiedz
w tej chwili to już nie ma znaczenia...
ale cała ta sytuacja uderza w rangę tych mistrzostw, w organizatorów, w jury... i mam nadzieję że następnym razem wygra najlepszy a nie "swój"

Odpowiedz
moze powtorka? nie wiem
Muzyka jest ze mną zawsze.. bo jest we mnie.. słyszysz ten Bit? To moje serce

Odpowiedz
Powinien formalnie się zrzec przez wypowiedzenie się na forach i oficjalnej stronie DJP.
God is a DJ, and the World is a Dancefloor...
[Obrazek: ub.png]

Odpowiedz
FullSize powinien się zrzec tytułu. DJ'e powinni bojkotować Mistrzostwa DJ P. Po co jechać na Mistrzostwa, jak z góry wiadomo, że wygra "pupil", który odbiera płyty z DJ P i ma blisko do RDC na noc DJ'ów Smile .

MISTRZOSTWA POLSKI DJ P NIE POWINNY SIĘ LICZYĆ W POLSCE !!! Jest to impreza organizowana , aby swój człowiek dostał tytuł i mógł się potem lansować w Radiu jako Mistrz ( bo jak zapowiadali by w RDC , że program Noc DJ;ów prowadzi FullSize?? , a kto to jest?? a tak to Noc DJ'ów prowadzi MISTRZ POLSKI hehe.

Odpowiedz
    Zdjęcie Jury w Kielcach wykonane dnia 27.11.2009 r opomiędzy godziną 23.30 a 24.00
Zdjęcie Jury w Kielcach trzy godziny później. widać 4 puste butelki i 2 napoczęte. Mam jeszcze zdjęcie na którym kelnerka po godzinie 1.00 zabiera jeden kubełek z "LODEM". Widać , że im póżniejsza Smile godzina, tym bardziej prezentowane bloki muzyczne podobały sie Jurorom Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
HM ! Czyli ostatni startujący nejlepszy? Smile. Zostawiam to bez komentarza. Smile

Odpowiedz
Wy się śmiejecie. "Oni" też się śmieją bo nikt i nic nie może im zrobić !!!!!! Pewnie już dzisiaj wiedzą, kto musi wygrać tegoroczne mistrzostwa !!!!
My dajemy się robić w bambuko, a DJ P i tak zrobi naszym kosztem promocję swojego człowieka. Powinniśmy zbojkotować ich mistrzostwa ( z małej litery bo nie zasługują na dużą literę)

/poprawiono pisownię- cocacola /

Odpowiedz
Witam wszystkich DJ'i i nie tylko. Powiem generalnie, że nie uczestniczę w takich pośmiewiskach jak - "Mistrzostwa DJ-ów", właśnie z takich względów jak na załączonych obrazkach powyżej. Powiem szczerze, że znam bardzo wielu DJ'i, którzy są o niebo lepsi od "Mistrza Polski" i to pod każdym względem prezentowania muzyki, miksowania, scratchowania, kontaktu z publicznością, itp. Zresztą zwał jak zwał ważne, że nigdy nie będą uczestniczyć w takiej maskaradzie. Myślę, że wszyscy, którzy maja ambicję i poczucie godności to wiedzą dlaczego. Dodam tylko, że jest mi wstyd ze taki "MISTRZ" z układów reprezentuje wszystkich Polskich DJ'i za granicami. Dlatego tez uważam że powinien się zrzec tytułu (jeśli posiada choć odrobinę honoru i dobrego smaku.) A co do samych Mistrzostw to według mnie nie powinny być organizowane przez takie skorumpowane stowarzyszenia jak DJ P. I mam nadzieje, że jakaś "komisja śledcza" zabroni im tego. Może niech sobie wydają jakieś płytki, a poważne imprezy niech pozostawią poważnym i uczciwym organizacjom, które stworzyły tradycję tych Mistrzostw. A zapomniałbym jeszcze o komentarzu do zdjęć zamieszczonych powyżej - widzę tu ... niezła imprezę studencka tylko w którym to akademiku... hehehe, GRUBA IMPRA!!!!

poprawiono błędy - moderator

Odpowiedz
Racja See, jak taki poziom jest mistrza Polski to w takim razie co 10 DJ w naszym kraju jest o niebo lepszy od niego.
Moim zdaniem FullSize powinien się przyznać do wszystkiego i zrzec się z tytułu bezpośrednio na antenie RDC to by było najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedz
Czytałem komentarze na relacji zamieszczonej w Youtube. Koszmar - gostki piszą że FullSize od dawna "grał" w RDC. Wszędzie układy, a najgorsze, że Bogdan Fabiański zaryzykował swoją reputację i nasze zaufanie. Szkoda gadać eh .... Sad
FullSize powinien zrzec się tytułu i bronić swojego Honoru ( tak jak pisali już inni).

Odpowiedz
Może FullSize zajrzy na to forum i poczyta sobie to co pisaliście

Odpowiedz
Jeżeli ktoś ma kontakt z nim i mu przekaże co i jak to wygląda. W końcu o niego samego chodzi.

Odpowiedz
W tej sprawie jeszcze się nie wypowiadałem. Ale skoro mam troszkę czasu a do Świąt nie gram bo księżulo zabrania, to przeglądam i powtórnie czytam posty na forum. Powiem tak. Zostawcie chłopaka w spokoju. Co on jest winien? Może namówili go np. organizatorzy.

Mam takie porównanie jego sytuacji do AFERY Kornelli Marek. Pan Nurowski, zasłużony członek PZPR tak zaczął trząść portkami, że jak się potwierdzi pozytywny wynik próbki B to może stracić swoją intratną posadę. Mądrala nie walczył o zmianę w zapisach ustaw dotyczących zwalczania dopingu w sporcie. Brał olbrzymią kasę, jeździł po świecie i nie widać było, żeby się przemęczał!!! A teraz wszystkiemu winna jest młoda i głupiutka Kornelia. Ona za to odpowie bo to ma być jej wina. Poszła do dilera i ot tak kupiła sobie EPO, I jeszcze sama zrobiła sobie zastrzyk - pewnie w d...ę.

Tak też jest chyba z Full Sizem. On jest na samym końcu tego łańcuszka przewinień jakich dopuścili się organizatorzy z DJ P !!!
Jeśli ktoś zapyta się Ciebie Kolego, który czytasz te słowa:
- kupisz 2 x brand new odtwarzacz Pioneera za jedną czwartą ceny, bo są wybrakowane "nowe ale bez gwarancji" - nie skorzystasz ?
albo
- jesteś dobrym DJ'em, fajnie grasz, jesteś w naszej paczce, mógłbyś wystartować, przy kiepskiej konkurencji miałbyś duże szanse na wygranie, a jakbyś w miarę dobrze wypadł to znalazłoby się miejsce na pudle, co ja mówię - za 3-e i 2-e miejsce są kiepskie nagrody to jednak miałbyś tytuł mistrzowski...
I biorą chłopaka na lep. Oni (organizator i jurorzy) są dla niego gwarantem bezpieczeństwa. Bo przecież żaden "profesjonalista" nigdy nie przyzna się do błędu.

Odpowiedz
Mogło i tak być, ale myślę że jednak kontakt z osobami o których rozmawiamy jest potrzebny aby wyjaśnić to wszystko...
A jak na razie nikt się nie odezwał nie ma komentarza BF i Fullsiza... Nie pozostaje nam nic jak czekać...

Odpowiedz
co to znaczy że go namówili?
jest nadal tak samo winny... przecież wiedział o co chodzi... miał pełną świadomość... (o ile oczywiście "ustawka" miała miejsce, ale wszystkie fakty świadczą "za")

potem do tych wszystkich mistrzostw ludzie mają stosunek... nie jade bo ustawione, a jak ktoś wygra to na pewno po układzie... i te tytułu są gówno warte, nawet jeżeli ktoś na nie uczciwie zasłużył

co do pytania, czy jak organizatorzy by mi coś takiego zaproponowali to bym oczywiście odmówił bo to jest żenada, jak startuje to chce coś osiągnąć swoją pracą

w ogóle jestem pewien że FullSize w żadnych innych mistrzostwach nie wystartuje, bo jak na Mistrza Polski nie prezentuje nic... w większości konkursów odpadłby na 1 eliminacjach

Odpowiedz
Jak zobaczyłem plakat promujący imprezę w klubie KLIMAT to jestem pewien, że w sprawie Mistrzostwa Full Siza maczał palce Pan BF.
Bo po analizie relacji z Mistrzostw, postawionej na YT nie widać super poziomu miksowania przez Mistrza.

A z tego co pamiętam to Pan Bogdan stale załatwia z klubami tzw. DJ Meetingi. I potrzebuje każdego DJ'a jakoś nazwać. Jeden jest Mistrzem Polski a drugi DJ'em z USA... I kaska leci - ale zawsze w jedną stronę!!!

Odpowiedz
he he , nawet dla ludzi z Bielska zachęcająco i tajemniczo brzmi np "DJ Tomson - DJ Promotin Int." bo skąd szary człowieczek może wiedzieć co to jest dj promotion int , pewnie cos ważnego he he .

Odpowiedz
Oto i omawiane plakaciki. Pierwszy pewnie zrobiony przez DJ P dla promocji swojego Mistrza.
A drugi to Klubu KLIMAT, który jak na ten Klub trzyma wysoką jakość swojej reklamy.
Ale zwróćcie uwagę jaką reinkarnację przeszli DJ'e z "KoS" w bardzo niedługim czasie.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości