Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodziny cathyj :)
Tu przenosimy dalszą dyskusję na temat wyjazdu , organizacji a następnie relacji z imprezy " Urodziny u cathyj 11 czerwca" Smile

Odpowiedz
Oooo temat się zagęszcza Smile
Niech każdy powie skąd jedzie w ile osób jakim środkiem transportu. Będzie się łatwiej zgadać w razie problemów.
Mogę pomóc przy fotorelacji z imprezy Smile
God is a DJ, and the World is a Dancefloor...
[Obrazek: ub.png]

Odpowiedz
Zapraszam wszystkich serdecznieSmile heheh pozdrawiam
Muzyka jest ze mną zawsze.. bo jest we mnie.. słyszysz ten Bit? To moje serce

Odpowiedz
Cathyj oj może być duża imprezaSmile Zważając na to że grono nasze się coraz bardziej powiększa Smile

Odpowiedz
spoko wytrzymam ciśnienieTongue

Odpowiedz
oj a ciśnienie na pewno będzie duże Big Grin

Odpowiedz
a co mam rozumiec Big Grin przez?

Odpowiedz
Ciśnienie wywierane prze membrany głośników oczywiście Big Grin A co innego?? Tongue

Odpowiedz
hehe dobre Smile sie temat zaczął Smile
Świat bez muzyki to jak kran bez wody

Odpowiedz
no to ja powiem tak ... na dzień dzisiejszy (to jest 23 luty 2k10) raczej na pewno jadę chociaż wiadomo że do czerwca kupa czasu i nigdy nic nie wiadomo jak booking wyskoczy Sad mogę przypuszczać a raczej mam nadzieję że towarzyszyć mi będzie dj NeXx i pewnie ze dwie osoby nam towarzyszące co by nam z Damianem smutno nie było że nas Kasiu nie przytulasz Tongue

teraz pozostaje pytanie gdzie dokładnie trzeba się stawić i co ze sobą zabrać ... zakładam że 3 cd playery i mixer będą do naszej dyspozycji hahaha no i pytanie bardzo proste ... jak duży masz dom ?? żebyśmy się wszyscy pomieścili jak koty jeden na drugim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Odpowiedz
cathyj... jeśli mogę Ci doradzić - wynajmij halę, nagłośnienie, oświetlenie, wydrukuj plakat i bilety... Masz już DJ'ów, spędzisz mile swoje urodzinki i będziesz jeszcze "zarobiona".

Odpowiedz
Urodziny oczywiście w 1 ze śląskich klubów- hala? może spodek<lol2> hahah, nie no żartWink plakat jest w trakcie realizacji, bo czekam na potwierdzenie od wszystkich dj zaproszonych za kotletyTongue konsola dostępna będzie marki pionekTongue
Krzysiu, że Ty za mną tęsknisz i chcesz się przytulić- rozumie ale kto to są Ci Twoi koledzy? Chyba, że skleroza mnie już dopadła za młodu TongueTongueTongue Line up narazie jest tajnyTongue Jeśli ktoś wyrazi chęć zagrania - proszę o kontakt pw. Co znaczy zarobionaBig Grin?

Odpowiedz
Jak wynajmiesz Spodek , nagłośnienie i oświetlenie, dobrze rozreklamujesz to do Spodka przyjdzie na Twoje urodziny z 3-5 tyś osób tylko 10 złotych za biletto jakieś 30-50 tysięcy złotych minus koszty aparatury i Spodka to będziesz zarobiona. Smile

Odpowiedz
z tym spodkiem to był żartWink nie mam takich chodów Tongue

Odpowiedz
łeee do Śląska xD może potrzebny DJ z Pomorza? Big Grin

Odpowiedz
no Kasiu coś czuję że w tym roku może być ostro ;d

Odpowiedz
ja lubię hard-coreTongue

Odpowiedz
Rozmawiałem przed chwilą z przedstawicielem firmy RODEC. Jest troszkę miło zaskoczony inicjatywą zjazdu Twoich gości na Twoją imprezkę. Postanowił , że jak zdeklaruje się ponad 100 DJ'ów na przyjazd do Ciebie w dniu 11 czerwca to dostaniesz skromny prezent od RODEC'a

Odpowiedz
Smile mile to ja jestem zaskoczonaSmile coca-cola zapraszam na pw

Odpowiedz
a mnie słodka CathyJ nie chce Sad!

Big Grin!

Sam się wproszę i przyjadę wypić za Twoje zdrowie o ile termin będzie wolny!

Pozdrówka

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości